Dzieci Starszych Bogów
logodzieci.jpg

Dawno, dawno temu, świat był niebezpieczny, a dorośli prowadzili wojny, krzyczeli i bili się między sobą. I kiedy wydawało się, że już nic nie uratuje ludzkości przed zagładą, z otchłani kosmosu zjawili się Przybysze. Odmienili nasze geny, aby wszyscy stali się łagodni i posłuszni, i zaczęli władać całą planetą.
Na szczęście drogę na Ziemię odnalazł Mroczny Anioł – posłaniec Starszych Bogów – i przywołał do siebie wybrane dzieci. Pod przewodem Anioła ratujemy świat przed dorosłymi.

o grze

Dzieci Starszych Bogów to gra fabularnych o dzieciach wykonujących niebezpieczne zadania w świecie opanowanym przez obcą rasę Przybyszy. Walcząc z tyranią, korzystają z darów Mrocznego Anioła — potężnych Możliwości — i własnego sprytu, kosztem nie zawsze pozytywnych przemian…
Gra jest darmowa, powstała na dziewiątą edycję Nibykonkursu. Autorem jest Tomasz Kucza.

nowości na stronie

  • Na moim blogu pojawił się wpis Rozważania o DSB #2, który analizuje możliwe kierunki rozwoju Dzieci Starszych Bogów.
  • Dodałem artykuł Mechanika w skrócie, który wyjaśnia w skrócie, w postaci odpowiedzi na pytania wszelkie niejasności w mechanice. W przyszłej edycji mechanika zostanie poprawiona, żeby rozwiać wątpliwości raz i na zawsze.

wsparcie

Jeśli chcesz wesprzeć twórcę gry w inny sposób niż miłym słowem i recenzją, podaję dane mojego konta: Tomasz Kucza, ING Bank Śląski, 85105012981000002267145270 (powód przelewu: najlepiej DSB). Wszelkie okazane wsparcie przyspieszy wydanie obiecanego dodatku Nowe Odrodzenie i poprawionej edycji gry (z uzupełnionym opisem świata).

zobacz

okladkadsb-mala.jpg

materiały dodatkowe

W przyszłości pojawią się tutaj dodatkowe materiały - jeśli jesteś zalogowany, możesz sam dodać własne teksty:

dyskusja i recenzje

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 License.